O nas

Jesteśmy najdłużej działającym i o ile nam wiadomo jedynym lokalnym biurem w Tunezji oferującym wycieczki w języku polskim dla klientów indywidualnych. Zaczęliśmy naszą działalność w roku 2001 a pierwszą stronę w języku polskim opublikowaliśmy w roku 2003. Dotychczas działaliśmy pod nazwą Sahelvoyages.pl (tak nazywa się biuro) a z naszych usług skorzyatało już ponad 5000 polskich turystów. Obecnie na rynku polskim zmieniliśmy nazwę strony na bardziej przyjazną. www.tunezja.travel.pl.

Oprócz zmiany nazwy i wyglądu strony zmieniła się też nieco profil informacji. Oprócz informacji dotyczących wycieczek mamy tez mnóstwo  przydatnych informacji praktycznych pomocnych dla osób które wybierają się do Tunezji po raz pierwszy lub chciałyby zorganizować sobie samodzielnie wycieczki na miejscu.


Twórcą wszystkich programów jest Paweł Jadwisieńczak  który mieszkał w Tunezji ponad 12 lat i był głównym przewodnikiem biura w sumie prowadząc ponad 400 wycieczek po tym kraju. . Jest on autorem  dwóch poczytnych przewodników po Tunezji wydawnictwa Bezdroża.

[one-third-first]
Tunezja : „Smak harissy i oliwek”
[/one-third-first] [one-third]
Paweł Jadwisieńczak
[/one-third] [one-third]
Tunezja: „Skarby pustyni, gór i morza”
[/one-third]

To właśnie dzięki perfekcyjnej znajomości Tunezji możemy zaoferować programy wycieczek znacznie bogatsze od tych które oferują polscy touroperatorzy.


Nasza strona w przeszłości

[one-third-first]
2003
[/one-third-first] [one-third]
2008
[/one-third] [one-third]
2013
[/one-third]

Dodaj komentarz