O nas

Jesteśmy najdłużej działającym i o ile nam wiadomo jedynym lokalnym biurem w Tunezji oferującym wycieczki w języku polskim dla klientów indywidualnych. Zaczęliśmy naszą działalność w roku 2001 a pierwszą stronę w języku polskim opublikowaliśmy w roku 2003. Do roku 2010 działaliśmy pod nazwą Sahelvoyages.pl ponieważ oficjalna nazwa licencjonowanego biura tunezjskiego które od strony formlanej i prawnej zapewnia legalną dzialalność w Tunezji to Sahel Voyages. .tn/ a z naszych usług skorzyatało już ponad 10000 polskich turystów. Obecnie na rynku polskim zmieniliśmy nazwę strony na łatwiejszą do zapamiętania  www.tunezja.travel.pl. Innymi słowy Tunezja.travel.pl jest marką handlową na rynek polski  tunezyjskiego biura Sahel Voyages http://www.sahelvoyages.com.tn 

NASZE PLECY

Strona LICENCONOWANEGO biura tunezyjskiego które zapewnia LEGALNOŚĆ działań www,tunezja.travel.pl na terenie Tunezji.

Twórca

Twórcą wszystkich programów jest Paweł Jadwisieńczak  który mieszkał w Tunezji ponad 12 lat i był głównym przewodnikiem biura w sumie prowadząc ponad 500 wycieczek po tym kraju. .Jest on autorem  dwóch poczytnych przewodników po Tunezji wydawnictwa Bezdroża.


To właśnie dzięki perfekcyjnej znajomości Tunezji możemy zaoferować programy wycieczek znacznie bogatsze od tych które oferują polscy touroperatorzy.

Nasza strona w przeszłości


2 myśli na temat “O nas

  1. Na przełomie maja i czerwca 2019r. byliśmy w 5 osób w Tunezji. W czasie naszego pobytu wybraliśmy się na wycieczkę z Panem Pawłem do Tunisu-Kartaginy- Sidi Bou Said. Była to dla nasz pierwsza przygoda z Tunezją i wspaniała wycieczka zorganizowana bardzo profesjonalnie. Nasz przewodnik posiadał ogromną widzę i cudownie opowiadały o odwiedzanych miejscach. Mimo upału był to wspaniale spędzony czas. Ogromne podziękowania dla polskiego biura podróżny w Tunezji i Pana Pawła – Renata z rodziną

  2. 03.10.2023 roku wybraliśmy się całą rodziną na wycieczkę Tunis – Kartagina – Sidi Bou Said. Wycieczka okazała się wspaniała, naszą przewodniczką była Pani Helenka, która w fantastyczny sposób opowiadała o zwiedzanych miejscach oraz o historii. Pani przewodniczka posiadała ogromną wiedzę i w przyjemny sposób ją przekazywała. Z całego serca polecany polskie biuro podróży w Tunezji. Z pewnością jeszcze wrócimy do tego kraju.

Dodaj komentarz