Jerba porownanie safari

Wybór odpowiedniego programu safari może być trudny zwłaszcza dla osób które odwiedzają Tunezję po raz pierwszy. Żeby ułatwić ten wybór publikujemy porównnie wycieczkek safari z Jerby wraz z sugestiami czym kierować się przy wyborze najlepiej dopasowanego programu.

Długość. Dwie z wycieczek Sahara Explorer oraz „Sahara i ksary” to wycieczki dwudniowe podczas gdy „Sahara Express” oraz „Berberowie i Nomadzi” to wyjazdy jednodniowe. Osobom przyjezdzjącym jedynie na tydzień sugerujemy wybór programu jednodniwego.

Trasa. Wycieczki odwiedzają też różne rejony Tunezji. Jedynie Sahara Explorer dociera do Gór Atlasu podczas gdy Sahara i ksary przejeżda przez niższe ale za to bardzo malownicze Góry Dahab. Tylko Sahara i ksary oraz Berberowie i Nomadzi” nowa nazwa tej wycieczki to OAZA KSAR GHILANE dociera do bardo egzotycznej i jeszcze nie skomerscjalizowanej oazy Ksar Ghilane, natomiast pozostałe wycieczki odwiedzją tereny Tunezji nastawione bardziej na turystykę masową.

Intensywaność najbardziej intensywana jest Sahara Explorer odwiedza ona też największą liczbę punktów w tym słynne maisteczko z „Gwiezdnych Wojen” Wbrew pozorom wycieczki jednodniowe sa też dośc intensywane a to ze względu na długi dytans do pokonania w krótkim czasie. Natomiast Sahara i ksary jest nabardziej relksująca i egzotyczna ponadto jako jedyna ma w programie nocleg pod namiotami.


Dodaj komentarz