Porównanie wycieczek safari (z Tunezji północnej)

Jako jedyna firma w Tunezji oferujemy aż trzy różne imprezy safari. Dla  turystów przyjeżdżających po raz pierwszy do Tunezji wybór może być trudny ponieważ wycieczki te wydają się podobne. Jest to jednak złudne wrażenie gdy w rzeczywistości wycieczki  bardzo się od siebie różnią i podczas każdej z nich odwiedza się różne regiony Tunezji. W skrócie można powiedzieć że 3 dniowe Safari jest sumą wycieczek Sahara Explorer oraz Sahara i Ksary. Poniżej znajdziesz szczegółowe  porównanie tych trzech imprez. Sama zdecyduj która z wycieczek najbardziej ci odpowiada.


Sahara Explorer

Jest to najbardziej popularna wycieczka oferowana przez przez wszystkie większe biura. Wycieczka ta jest polecana osobom które przyjeżdżają do Tunezji po raz pierwszy i chciałyby w krótkim czasie zobaczyć najważniejsze atrakcje turystyczne Południowej Tunezji. Aby wyróżnić się na tle konkurencji proponujemy wyższą jakość oraz więcej atrakcji w nieco niższej cenie. Nocujemy w hotelu   czterogwiazdkowym a przejazd jeepami do dekoracji z “Gwiezdnych Wojen”, w odróżnieniu od innych firm jest już wliczony w cenę wyjazdu.. Jest to też jedyna wycieczka na którą dzieci do lat 12 są uprawnione do 50% zniżki.


Sahara i Ksary

Sahara i Ksary  do wycieczka polecana dla osób które był już kiedyś w Tunezji i brały udział w wycieczce Sahara Explorer.  Mają one możliwość pojechania drugi raz na safari i odwiedzenia miejsc w których Sahara Explorer nie obejmuje. Oprócz tego że wycieczka odwiedza inne tereny Tunezji niż Sahara Explorer, jej najważniejszą zaletą jest to że noc spędza się w namiocie berberyjskim, w oazie położonej prawie 100 km w głębi Sahary. Odwiedzamy też bardzo egzotyczne dla Europejczyków ksary oraz inne miejsca rzadko odwiedzane przez turystów takie jak wisząca wioska Chenini..  Jest to ekskluzywna wyprawa której nie można kupić u rezydenta ponieważ nasze biuro jest jedynym organizatorem w Tunezji.


3 dniowe jeep safari

Trzydniowe Jeep Safari to najdłuższa i jednocześnie najbardziej ekscytująca wyprawa. Polecana jest osobom które chciałyby zobaczyć wszystkie atrakcje południa Tunezji w ciągu zaledwie 3 dni. Jest to prawdziwa przygoda dla wytrawnych podróżników. W programie są wszystkie miejsca odwiedzane podczas wycieczek Sahara i ksary  oraz Sahara Explorer w tym główne atrakcje takie jak noc pod namiotem oraz przejazd częścią trasu rajdu Paryż-Dakar. Podobnie jak w przypadku imprezy Sahara i Ksary  wycieczki trzydniowe Jeep Safari nie można kupić u  rezydenta ponieważ jesteśmy jedynym jej organizatorem w Tunezji.Dodaj komentarz