Rejs statkiem pirackim – Hammamet

Rejs statkiem pirackim to świetny pomysł na relaksujące spędzenie czasu nad morzem w aktywny (w każdym razie bardziej niż leżąc na plaży:) sposób. Impreza jest szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi. Na statku czekają też dodatkowe atrakcje. W cenie są owoce i napoje (bezalkoholowe). Załoga będzie umilać czas animacjami a chętni mogą popływać w morzu oraz połowić ryby na żyłkę i haczyk. Wycieczka odbywa się regularnie co tydzień. Dokładny dzień tygodnia wyjazdu znajdziesz w cenniku. Jeśli standardowy dzień wyjazdu koliduje z twoim przylotem/wylotem lub innymi zarezerwowanymi wycieczkami to proponujemy termin alternatywny.


3 godzinny  rejs podczas którego istnieje możliwość kąpieli oraz łowienia ryb "na żyłkę"

Podczas rejsu załoga umila czas animacjami mogą to być również występy np fakira ale zależy to od ilości uczestników w w danym dniu. 

  • Przekąski np owoce i napoje bezalkoholowe w cenie.
Zarezerwuj w cenie 25Euro/osobę

Róznie Dokładny dzień podamy po złożeniu rezerwacji. Dobieramy datę tak żeby nie kolidowała z innymi wycieczkami ani z dniem przylotu i wylotu. Podczas składania rezerwacji w polu "UWAGI" możesz podać swój preferowany dzień wyjazdu. Jeśli to tylko będzie możliwe przychylimy się do twojej prośby.

2.5  godzinny rejs zaczyna się około 10:00. z hotelu wyjeżdżamy około 9:15 dokładna godzina wyjazdu zależy od konkretnego hotelu i zostanie podana po przylocie do Tunezji. Wrócisz do hotelu w porze obiadu.

Hammamet

  • Transport: W zależności od wielkości grupy jest to jeep, mikrobus lub minibus .
  • Odbiór z hotelu: Zbiórka zawsze przy recepcji  kierowca poznaje klientów na podstawie numeru pokoju.  Po zakończeniu rejsu odwozimy klientów do ich hoteli.
  • Ubezpieczenie: Jako zarejestrowana, legalnie działająca firma oferujemy już w cenie wycieczki pokrycie kosztów leczenia NW. To ubezpieczenie dubluje się z ubezpieczeniem wystawionym przez polskiego touroperatora
  • Pamiątki w tym pamiątkowe zdjęcia  i inne wydatki własne
  • Napiwki -Wg uznania 

Dodaj komentarz