Biura podróży

.

Biura podróży a Tour Operatorzy

Wycieczki do Tunezji można kupić w tysiącach „Biur podróży” na terenie Polski. W rzeczywistości jednak, te „Biura podróży” to tylko agenci, którzy w zamian za prowizję sprzedają wycieczki różnych organizatorów.

W Polsce jest tylko kilka biur, zwanych touroperatorami, które organizują wycieczki do Tunezji. Nie ma potrzeby zakupu wycieczki bezpośrednio u organizatora mimo, że w dobie Internetu jest to niezwykle proste. Cena u organizatora nie różni się bowiem od tej u agenta. Warto jednak przed wyjazdem kierować się nie tylko ceną, ale również opinią o organizatorze. Wiele biur organizuje wyjazdy po bardzo atrakcyjnych cenach, wyjazdy te często po przyjeździe na miejsce mają więcej wspólnego z walką o przetrwanie do końca pobytu niż z wypoczynkiem.Dobrze też jest kupować wycieczki u agenta, który zna Tunezję nie tylko z opisu w katalogu. Czasami różnica pomiędzy wakacjami a mordęgą wynosi zaledwie kilkadziesiąt złotych. Warto więc przed wyjazdem sprawdzić opinie o organizatorze np. na forach internetowych.

Poniżej przedstawiamy listę aktualnych organizatorów wycieczek do Tunezji
HTML Editor Sample Pag

Nazwa biura Typ imprezy Terminy Opinie
Alfastar wczasy pobytowe tylko lato
Exim Tours wczasy pobytowe / imprezy objazdowe tylko lato
Itaka wczasy pobytowe / imprezy objazdowe cały rok
Neckermann wczasy pobytowe tylko lato
Oasis Tours wczasy pobytowe tylko lato
Rainbow Tours wczasy pobytowe / imprezy objazdowe cały rok
Scan Holiday wczasy pobytowe tylko lato
Sun & Fun wczasy pobytowe cały rok
Tui wczasy pobytowe tylko lato
Wezyr Holidays wczasy pobytowe tylko lato
Sunshine Holiday wczasy pobytowe tylko lato

 

2 myśli na temat “Biura podróży

  1. Czy z Monastir organizujecie wycieczki np. Sahara czy do innych miast jestem zainteresowana. Przylatuje 31.08 fo Monastir.

Dodaj komentarz