Dlaczego z nami

W sezonie 2021 wprowadzamy zupełnie nowy styl prowadzenia wycieczek. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów zmodyfikowaliśmy nasze wyjazdy w taki sposób żeby klienci wracali z nich jeszcze bardziej zadowoleni. Zmiana polega na modyfikacji programów oraz zupełnie nowym stylu organizacji . Wycieczki zorganizowane wg nowych zasad mają w swojej nazwie słowo Instagram żeby zaznaczyć że idealnie nadają się do zrobienia świetnych zdjęć.

Czym różnią się nasze wycieczki od konkurencji.


Małe grupy. Nasze wycieczki są naprawdę kameralne grupy liczą maksymalnie 16 osób a wyjazdy grupowe w cenie katalogowej są realizowane już od 4 osób.


Bez tłumów. To że nasza grupa jest mała to dopiero połowa sukcesu. Zawsze można przecież natknąć się na tłum wysiadający z (kilku) 50 osobowych autobusów. Żeby temu zapobiec wyjeżdżamy z hotelu co najmniej o godzinę wcześniej niż konkurencja. Dzięki temu jesteśmy pierwsi w zwiedzanych miejscach i zwiedzamy je w miłej, kameralnej atmosferze. Oczywiście nie jest to zawsze możliwe ,w końcu główne atrakcje turystyczne są takie same dla wszystkich wycieczek. Jednak dzięki wcześniejszemu wyjazdowi i doświadczeniu (np. odwiedzanie atrakcji w innej kolejności niż standardowa) możemy zagwarantować że większość miejsc odwiedzimy bez tłumów innych turystów.


Bez pośpiechu. Wyznajemy zasadę że wycieczki są dla klientów a nie dla przewodnika czy kierowcy. W końcu turyści odwiedzają dane miejsce najczęściej tylko raz w życiu. Dlatego też powinni robić to bez pośpiechu i w relaksującej atmosferze. Zawsze dajemy turystom wystarczającą ilość czasu żeby mogli nacieszyć się atmosferą odwiedzanych miejsc.


Zdjęcia i wspomnienia. Wycieczki są tak zaprojektowane żeby dało się z nich przywieźć jak najwięcej świetnych zdjęć które można potem opublikować na FB lub instagramie. Jest to możliwe dzięki niewielkim grupom oraz większej ilości czasu przeznaczonej na zwiedzanie niż u konkurencji.


Bez pseudo atrakcji. W przeciwieństwie do wielu innych organizatorów nie odwiedzamy miejsc typu sklepy z perfumami, odzieżą skórzaną i innych tego typu pseudo atrakcji. Nie tracimy w ten sposób cennego czasu który można wykorzystać na zwiedzanie. Nie oznacza to że podczas wycieczek nie można zrobić zakupów. Na przykład podczas wycieczki do Tunisu odwiedzamy państwowy dom towarowy gdzie ceny są stałe a główna klientela to Tunezyjczycy. Dzięki temu można zakupić oliwę, przyprawy i inne towary w cenach dla tubylców a nie dla turystów.


Opcja wyjazdów prywatnych

Jeśli zbierze się grupa znajomych lub większa rodzina to na każdą z naszych wycieczek można wybrać się bez innych osób. Szczegóły znajdują się pod opisem każdej wycieczki.


Dodaj komentarz