Rejs katamaranem

Relaksujący rejs nowoczesnym katamaranem – na pełnym morzu. Podczas rejsu można się wykąpać w morzu a przy odrobinie szczęścia zobaczysz też wielbłądy morskie (chodziło o delfiny). Załoga poczęstuje cię owocami w cenie są też napoje (bezalkoholowe). . Wycieczka odbywa się regularnie co tydzień. Dokładny dzień tygodnia wyjazdu znajdziesz w cenniku. Jeśli standardowy dzień wyjazdu koliduje z twoim przylotem/wylotem lub innymi zarezerwowanymi wycieczkami to proponujemy termin alternatywny.


Rejs  nowoczesnym katamaranem w podczas którego możesz się kąpać na pełnym morzu. 

Na pewno bez tłumów. Maksymalna ilość pasażerów katamaranu to tylko 25 osób

Przy odrobinie szczęścia zaobserwujesz delfiny nie jest to jednak atrakcja gwarantowana.

 • Owoce i  napoje bezalkoholowe w cenie.
Zarezerwuj w cenie 30Euro/osobę

Raz  w tygodniu zwykle w środy .  Dobieramy datę tak żeby nie kolidowała z innymi wycieczkami ani z dniem przylotu i wylotu. Podczas składania rezerwacji w polu "UWAGI" możesz podać swój preferowany dzień wyjazdu. Jeśli to tylko będzie możliwe przychylimy się do twojej prośby.

2 godzinny rejs zaczyna się o 10:00-11:00 . Dokładna godzina wyjazdu z hotelu zależy od konkretnego hotelu i zostanie podana po przylocie do Tunezji.  

 • Sousse  
 • Kantaoui
 • Skanes
 • Monastir
 • Transport: W zależności od wielkości grupy jest to jeep, mikrobus lub minibus zawsze jednak z klimatyzacją.
 • Odbiór z hotelu: Zbiórka zawsze przy recepcji  ropoznaje klientów na podstawie biletu lub numeru pokoju.  Po zakończeniu rejsu odwozimy klientów do ich hoteli.
 • Ubezpieczenie: Jako zarejestrowana, legalnie działająca firma oferujemy już w cenie wycieczki pokrycie kosztów leczenia NW. To ubezpieczenie dubluje się z ubezpieczeniem wystawionym przez polskiego touroperatora
 • Pamiątki  i inne wydatki własne
 • Napiwki -Wg uznania 

6 myśli na temat “Rejs katamaranem

 1. Wspaniała wyprawa. Wiatr we włosach. Widoki nie do zapomnienia. Załoga na medal, zabezpieczająca turystów i dbająca.
  Pracownicy biura spisali się na medal. Bezpieczny dowóz ido portu powrót do hotelu (duże wyzwanie, jeśli chodzi o korki w Sousse)

 2. Super przygoda, piękne widoki, mielismy szczescie zobaczyc delfiny, krotki postoj na kapiel. Załoga bardzo sympatyczna i dbająca o turystów, wielkie podziękowania dla załogi i pozdrowienia. Transport z pod hotelu szybko i sparwanie, wszysztko zgodnie z planem. Podziękowania również dla organizatora TunezjaTravel polecam gorąca.

 3. Bardzo chętnie bym się podzieliła opinią, jednak nie mam jak. Rejs zarezerwowany jeszcze w PL, potwierdzony przez WhatsApp. Kierowca przyjechał po nas na czas. Kiedy dojechaliśmy do portu okazało się, że katamaran odpłynął bez nas. Jeszcze nigdy, w żadnych kraju nie spotkałam się z taką niekompetencją. Radzę omijać szerokim łukiem. Szkoda, bo była to wyczekiwana wycieczka, Jutro już wracamy do PL więc nie było możliwości zabrania nas w inny dzień. Jednym słowem: żałosne.

  1. W przypadku REJSU KATAMARANEM zecydowanie zalecamy WPLATE ZALICZKI (czego panstwo nie zobili) brak wplaty powoduje ze czesc klientów odwoluje wyjzd doslownie w osttaniej chwili co z kolei- poniewaz grupy sa mikroskopijne max 4-12 osob) w skrajnych przypadkach moze doprowadzic do anulacji imprezy. I wasnie do takiej sytuacji doszlo w tym przypadku kiedy to pozostale osoby najpier potwierdzily wyjzd a jak sie pozniej okazlo srodku nocy mailowo anulacje anulowalu an kiak godzin przed odjzdem. Wpłata zaliczki spowiduje ze takie SKRAJNIE NIEDOPOWIEDZILNE zachowania nie beda sie powtarzć.Tak więc w przyapdku rejsu katmaranem zmieniamy politykę rezerwacji i od teraz wpłata zaliczki na tę konkretną wycieczkę jest OBOWIĄZKOWA.

   1. Zalecana zaliczka a obowiązkowa to dwie różne sprawy. Nigdzie nie było o tym mowy, że zaleca się zaliczkę by mieć 100% pewności. Gdyby było to rzetelnie napisane np. w mailu to nie byłoby problemu. Niestety nadal wina leży po stronie organizatora. To nie pierwsze lokalne biuro podróży, z którego brałam wycieczki i nigdy taka sytuacja nie miała miejsca.

 4. ODRADZAM !!! Hammamed, hotel salammbo. 24-10-23. 3 godzinny rejs, pierwsza godzina w huku i smrodzie silnika, przerwa na kąpiel Ok 20 minut następnie 40 minut pod żaglami i ponownie godzina w huku i smrodzie spalin.

Dodaj komentarz