El Djem

Wyjazd do el Djem to bliskie spotkanie z kulturą starożytnego Rzymu. Obejrzysz największy w Afryce, a jednocześnie jeden z najlepiej zachowanych, amfiteatrów rzymskich na świecie. Polski przewodnik opowie ci wiele ciekawostek na temat tego obiektu a wizyta w nim pozostawi ci niezapomniane wrażenia . Jest to świetna propozycja dla osób które chciałby w ciągu zaledwie kilku godzin obaczyć pozostałości architektury rzymskiej i wrócić do hotelu jeszcze przed południem żeby żeby cieszyć się urokami oferty all inclusive. Wycieczka odbywa się regularnie co tydzień. Dokładny dzień tygodnia wyjazdu znajdziesz w cenniku. Jeśli standardowy dzień wyjazdu koliduje z twoim przylotem/wylotem lub innymi zarezerwowanymi wycieczkami to proponujemy termin alternatywny.


Jeden z najlepiej zachowanych amfiteatrów na świecie. Największy w Afryce, trzeci co do wielkości na świecie. zapisany na listę UNESCO.

Wrócisz do hotelu w porze obiadu i będziesz mógł spędzić resztę dnia korzystać a oferty all inclusive w swoim hotelu 

Podczas tej wycieczki będzie ci towarzyszył polski przewodnik. Zastrzegamy sobie jednak możliwość że po zakończeniu zwiedzania powrót do hotelu odbędzie się tylko pod opieką kierowcy.

Zarezerwuj w cenie 25/30/25/Euro/osobę odpowiedno dla Sousse/Mahdii/Hammametu


Raz w tygodniu. Dobieramy termin w taki sposób aby nie kolidował ani z przylotem ani z innymi imprezami klientów. Dokładną datę wyjazdu otrzymasz w potwierdzeniu rezerwacji.

Wyjeżdżamy rano w porze śniadania, dokładna godzina wyjazdu zależy od konkretnego hotelu i zostanie podana po przylocie do Tunezji. Wrócisz do hotelu jeszcze przed obiadem obiadu.

 • Sousse  
 • Kantaoui
 • Skanes
 • Monastir
 • Mahdia
 • Polski przewodnik:przewodnik polski lub polskojęzyczny
 • Transport: W zależności od wielkości grupy jest to jeep, mikrobus lub minibus zawsze jednak z klimatyzacją.
 • Odbiór z hotelu: Zbiórka zawsze przy recepcji przewodnik lub kierowca poznaje klientów na podstawie biletu lub numeru pokoju
 • Ubezpieczenie: Jako zarejestrowana, legalnie działająca firma oferujemy już w cenie wycieczki pokrycie kosztów leczenia NW. To ubezpieczenie dubluje się z ubezpieczeniem wystawionym przez polskiego touroperatora
 • Bilety wstępu do amfiteatru y  około 12 TND
 • Pamiątki i inne wydatki własne
 • Napiwki -Wg uznania

Zniżka dla dzieci 40%.

5 myśli na temat “El Djem

 1. Byliśmy z Panią Marianną na tej wycieczce w dniu 19.06.2023 bardzo miło spędziliśmy czas. Z taką Panią przewodnik możemy jeździć. Dziękujemy Pani Mariannao Kasia i Tomek

 2. Byliśmy na wycieczce 19.06.2023 R. Super Pani przewodnik. Pani Marianna z ogromna wiedzą i zamiłowaniem do tego co robi. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu . Polecamy wycieczki z tego biura z Panią Marianna. Tomasz i Kasia

 3. Skorzystałam już na miejscu z oferty tego biura vez rezerwacji w Polsce. Super kontakt przez WhatsApp. Wszystkie formalności załatwione w autokarze. Polecam.

 4. Dziś byłam na wycieczkę El Jem. Wszystko było super zorganizowane, jedynie były kłopoty z transportem, ale szybko się to uspokoiło. Piękne widoki, Pan przewodnik również super wszystko opowiedział i przedstawił.

 5. Super wycieczka polecam, Pani Helena wspaniała kobieta zaczarowała dzieci ❤️❤️❤️były zachwycone i wsłuchane jak w obrazek ❤️❤️❤️❤️. Najserdeczniejsze pozdrowienia dla Pani Heleny od dzieci z wyjazdu w dniu 16.10.2023.
  Troszkę długo jechaliśmy ale to z powodu małej liczby chętnych i konieczności przesiadek do innych autobusów

Dodaj komentarz