Safari 3 dniowe

W ciągu trzech dni  zobaczysz praktycznie wszystkie atrakcje  południa Tunezji.   Więcej się po prostu nie da. Dojedziesz do skraju Wielkiego Ergu Wschodniego i dotkniesz charakterystycznego piasku o czerwonawej barwie, przejedziesz się na wielbłądzie, napijesz się soku z palmy daktylowej. Obejrzysz kultowe dekoracje do  „Gwiezdnych Wojen” , odwiedzisz dom położony w całości  pod ziemią, zobaczysz jezioro po horyzont pokryte solą i przejedziesz się trasą rajdu Paryż-Dakar. Gwarantujemy Ci że przejazd ten podniesie twój poziom adrenaliny do poziomu jakiego jeszcze nigdy nie doświadczyłeś. Odwiedzisz  wioski Berberów oraz księżycowy krajobraz pustynnych gór. Zobaczysz berberyjskie spichlerze i zapierające dech krajobrazy. Nie spotkasz natomiast tłumów turystów gdyż w te rejony Tunezji wybierają się jedynie bardzo nieliczni podróżnicy.  Przy okazji odwiedzisz największy w Afryce amfiteatr oraz wpisany na listę zabytków UNESCO meczet w Kairuanie.  Spędzisz dwie noce na pustyni. Jedną w hotelu na skraju oazy gdzie kąpiąc się w basenie skąd będziesz mógł podziwiać rozgwieżdżone saharyjskie niebo. Druga noc to prawdziwa przygoda spędzisz ją w namiocie berberyjskim w oazie położonej prawie 100km w głębi Sahary.   Będziesz się mógł tam wykąpać w naturalnym jeziorze termalnym.

Jeep Safari to wyprawa trudniejsza niż Sahara Explorer. Polecamy ją osobom które chcą zobaczyć coś więcej niż masowe imprezy  proponowane przez rezydentów.

Impreza 3 dniowe jeep safari jest organizowana zwykle w całości samochodami terenowymi. Jednak w szczycie sezonu zastrzegamy sobie możliwość przejazdu części trasy  prowadzącej drogami asfaltowymi autobusem/minibusem.


Główne atrakcjeAktualną cenę znajdziesz w   cenniku

Gwarantujemy najniższą cenę. Jeśli znajdziesz taką samą wycieczkę w niższej cenie w innym biurze zwrócimy Ci różnicę.
 Podobnej imprezy nie kupisz u rezydenta.