Sahara i Ksary z Jerby (2 dni – 4×4 )

W ciągu dwóch dni  zobaczysz  rzadko odwiedzane przez turystów atrakcje  południa Tunezji. Dojedziesz do skraju Wielkiego Ergu Wschodniego i dotkniesz charakterystycznego piasku o czerwonawej barwie, przejedziesz się na wielbłądzie, Obejrzysz e dekoracje do  „Gwiezdnych Wojen” oraz odwiedzisz dom położony w całości  pod ziemią. Odwiedzisz  wioski Berberów oraz księżycowy krajobraz pustynnych gór. Zobaczysz berberyjskie spichlerze i zapierające dech krajobrazy. Nie spotkasz natomiast tłumów turystów gdyż w te rejony Tunezji wybierają się jedynie bardzo nieliczni podróżnicy. Spędzisz  też noc  w namiocie berberyjskim w oazie położonej prawie 100km w głębi Sahary skąd będziesz mógł podziwiać rozgwieżdżone tunezyjskie niebo kąpiąc się  w naturalnym jeziorze termalnym.

Sahara i Ksary  to ekskluzywna wyprawa  szczególnie polecana osobom które chciałyby niekomercyjne rejony Tunezji. Jesteśmy jedyną firmą w Tunezji która ma w programie dwudniowy wyjazd na południe Tunezji z noclegiem w oazie Ksar Ghilane.

Wycieczka odbywa się w całości samochodami terenowymi.

Aktualną cenę znajdziesz w   cenniku

Gwarantujemy najniższą cenę. Jeśli znajdziesz taką samą wycieczkę w niższej cenie w innym biurze lub u rezydenta zwrócimy Ci różnicę.
 Podobnej imprezy nie kupisz u rezydenta.